HİZMETLER - YATIRIMCILAR İÇİN

Konsept Tasarımı

İmar kriterlerinin kapsamlı bir analizinden sonra en uygun proje türüne karar veriyoruz. Araziyi ve çevresini inceleyerek, büyük veya küçük ölçekli projeniz için en uygun ve kreatif konsept tasarımını geliştiriyoruz.

Tasarım Koordinasyonu

Projenin tasarımını başlangıçta planlandığı gibi tamamlamak, orjinal tasarımın EDC'nin temsil ettiği şirketlerinden birine ait olup olmadığı fark etmeksizin, EDC'nin sorumluluğundadır. EDC sürece dahil olduktan sonra , yatırımcının temsilcisi olarak ekibin aktif ve detay odaklı bir parçası haline gelir. Amaç konsept tasarımı korurken tüm disiplinleri koordine etmek olarak hedeflenir.

Vizyoner Parekende Konseptleri

Perakende tasarımında 20 yılı aşkın bir süredir yer alan EDC, şirketi dünyadaki en yeni perakende trendlerine bağlayan geniş bir iletişim veritabanına sahiptir. Müşteri bir alışveriş merkezi sahibi / yöneticisi ya da tek bir perakendeci olsun, EDC projeye en moda olan vizyonunu sunacaktır.

HİZMETLER - ÖĞRENCİLER İÇİN

En güncel eğitim bilgileri için lütfen eğitim sayfasını ziyaret edin.

HİZMETLER - TASARIMCILAR İÇİN

Tasarim Ofis Temsilciliği/Yerel Kontak

Faaliyetlerini tek bir merkezden yürütmeyi tercih eden uluslararası tasarım ofisleri için EDC, Türkiye'deki projeleri için yerel temsilcileri olarak görev yapmaktadır. Uluslararası tasarım firmalarının tüm yerel ihtiyaçları, bilgileri ve yardımı için EDC, yerel kontak görevi görür. EDC'nin bu hizmetle ilgili uzun bir referans listesi ve deneyimi bulunmaktadır.

* EDC, şirketin üzerinde çalıştığı tüm projeler için bir gizlilik sözleşmesi imzalar.

Proje Yönetimi

EDC, ortağı olduğu uluslararası tasarım şirketleri tarafından üretilen projelerin yönetim sorumluluğunu üstlenir. EDC, tasarımı tüm disiplinlerle koordine eder ve merkez ofisler için haftalık takip raporları hazırlar.