EDC HAKKINDA

EDC kimdir ve neden birlikte çalışmak önemlidir?

EDC, butik olmakla birlikte, Türkiye'nin önde gelen proje geliştirme, tasarım yönetimi ve eğitimi danışmanlık şirketlerinden biridir.

EDC 'nin kurucusu Elif Ertekin Gürkan, Yıldız Teknik Üniversitesi mezunudur. Yüksek lisansını ABDİnin önde gelen mimarlık okullarından biri olan Virginia Tech'den almıştır ve Dekanın Özel Ödülünü kazanmıştır.

Mimarlık'ta tasarım / proje yönetimi ve parekende inovasyonu alanında 20 yıllık bir deneyime sahiptir ve bu deneyimin 10 yılını ABD'de Washington DC ve Baltimore, Maryland'de çalıştığı en iyi tasarım firmalarından edinmiştir.

2011 yılında Türkiye'ye döndükten sonra, çok sayıda büyük ölçekli mimari projeyi başarıyla üstlendikten sonra, kariyerine kendi ayakları üzerinde devam etmeye karar vererek ve butik tasarım geliştirme / proje yönetim şirketini kurmuştur.

Pek cok Amerikan ve İngiliz tasarım şirketinin Istanbuldaki yerel irtibat kişisiolan Gurkan şu anda ülkenin .çok özel butik ve özel projelerinin geliştirilmesinde görev almaktadır. Yillar boyunca edinmiş oldupu parekende tasarımı tecrubesi sayesinde Vizyoner Parekende Danışmanı olarak da hizmet vermektedir. LEED danışmanlık hizmeti Gürkan ın LEED sertifikasyonu sahibi olmasından ötürü EDC'nin en çok tercih edilen hizmetleri arasındadır.

Gürkan, GISP, GKLP, USGBC üyesidir ve Medipol Üniversitesi ve Özyeğin Üniversitesi gibi prestijli üniversitelerde tasarım dersleri vermektedir.

EDC, ABD'de atilan kökleri ve güçlü uluslararası bağlantıları ile yaratıcı ancak disiplinli bir tasarım / proje geliştirme danışmanlık şirketidir. Ulusal / uluslararası yatırımcılar ve tasarım şirketleri için yerel irtibat kişisidir.

EDC'yi seçmek, yatırımcıların aradığı tasarımcılara ulaşmanın en kolay ve başarılı yoludur. EDC'nin güçlü yerel veritabanı ve kapsamlı bağlantıları,çarpıcı ticari anlaşmalar için çok önemlidir.