Butik Proje Geliştirme/Tasarım ve Eğitim Danışmanlık Hizmetleri

EDC Türkiye’deki öncü butik tasarım danışmanlık firmalarından biridir.

Uzmanlık alanlarımız öncelikle farklı ölçekli projelerin ticari/eğlence ve ortak kullanım alanlarının tasarımı olmaktadır. Uluslararası standartlarda yeni trendleri takip ederek İşverenlerimize Vizyoner Ticari/ Kamusal Alan Tasarımı ve Danışmanlığı hizmeti vermekteyiz. Bunun dışında aktif olarak pekçok yabancı Mimarlık ve Tasarım Firmasının Türkiye Temsilciğini yapmaktayız. Proje Tasarım Koordinasyonu ve Takibi ile çeşitli ölçeklerdeki projelerin iç mimari tasarımı vermekte olduğumuz diğer hizmetler arasındadır. Son olarak farklı ölçekli firmalara ihtiyaçlarına bağlı olarak Mimari Danışmanlık/Konkur Koordinasyonu hizmeti de vermekteyiz.

EDC, 2012 yılından bu yana gururla Turkiye’nin önde gelen projelerinde yer almaktadir. Bu projeler arasında Tahincioğlu Palladium Küçükyalı Alışveriş Katı Tasarımı, Elazığ Elysium Alışveriş Merkezi ve Rezidans Blokları Dış Cephe Tasarımı, Galataport Yarışması, Mavibahce Alışveriş Merkezi Tasarımı, Koordinasyonu ve Müellifligi, Metropol Alışveriş Merkezi Tasarımı ve Koordinasyonu, Folkart Holding Danışmanlığı ve websitemizde takip edebileceğiniz diğer projelerimiz sayılabilir.

EDC ayrıca EDConnect adı altında kurucumuz Elif Ertekin Gürkan moderatörlüğünde sektörün önde gelen yabancı isimleri ile canlı sohbet ettiği bir platform kurmuştur. Websitemizde ayrıca takip edilebilecek, gündemi sürekli değişen EDCBlog sayfası da tarafından güncellenmektedir.

EDCBlog: Villa Savoye

... DEVAMI

EDConnect: EDConnect Seminerleri Başlıyor

Donec vel est sit amet tortor tincidunt pulvinar vel sit amet neque.

EDC Danışmanlık, Gayrimenkulde Strateji Platformu ve MIKiz işbirliği ile Instagram Live üzerinden erişilebilecek EDConnect seminerleri 9 Haziran 2020 Salı saat 21:00’da başlıyor. EDC Ceo’su Elif Ertekin Gürkan moderatörlüğünde tasarımın geleceğine dair te... DEVAMI